SAM Tools and Services
2018. december 5. szerda
Nincs hozzászólás

Nagyvállalati szoftvereszköz-menedzsmenttel foglalkozó, Magyarországon piacvezető, kockázati tőkebevonással Közép-Kelet-Európában terjeszkedő cégünkbe pénzügyi munkatársat keresünk. Új kollégánk a kontrollinggal, könyvelőinkkel és a cégvezetéssel szorosan együttműködve végzi majd feladatait a dinamikusan fejlődő Váci úti irodafolyosón elhelyezkedő irodánkban. Csatlakozz hozzánk, ha szeretnéd egy elhivatott csapat tagjaként, nemzetközi kitekintést lehetővé tevő, mégis családias hangulatú cégben építeni karriered.

A következő feladatokban számítunk szakértelmedre:

  • Magyarországi cégeinket és külföldi leányvállalatainkat érintő pénzügyi feladatok koordinációjában való részvétel
  • Számviteli és adózási feladatok
  • Kapcsolattartás és egyeztetés a könyvelőkkel és a könyvvizsgálóval
  • Rendszeres heti és havi riportok elkészítésében, és a pénzügyi tervezésben való részvétel
  • Éves zárásokban, beszámolók és mérlegek elkészítésében való részvétel
  • Ügyviteli folyamat fejlesztésében való részvétel
  • Adatgyűjtésben, elemzésekben való részvétel
  • Cash flow tervezés, elemzés
  • Egyéb adminisztrációs és ad hoc feladatok

Köztünk a helyed, ha:

  • Felsőfokú pénzügyi végzettséggel rendelkezel, és szereztél már legalább 1-3 év tapasztalatot a területen
  • Precíz és felelősségteljes vagy
  • Kellő önállósággal rendelkezel, de csapatban is szeretsz dolgozni
  • Jó elemző képességgel rendelkezel
  • Logikus, rendszerszemléletű a gondolkodásod
  • Motivált vagy megtalálni a legjobb megoldást
  • Tanácsadói szemlélet jellemez
  • Legalább középfokú szinten beszélsz angolul
  • Magabiztosan használod az Excelt

Előnyt jelent, ha:

  • Tapasztalataidat az IT szektorban szerezted

Megéri hozzánk csatlakozni, mert:

  • Versenyképes javadalmazást, és minőségi munkaeszközöket biztosítunk
  • Kellemes munkakörnyezetben, jó csapatban, támogató menedzsmenttel dolgozhatsz
  • Elismerjük és jutalmazzuk a fejlődést, a jó teljesítményt és a jó ötleteket

Munkaidő: napi 6 óra

Jelentkezésed, és magyar nyelvű fényképes önéletrajzod a job@ipr.hu email címre várjuk.