SAM Tools and Services
2017. december 20. szerda
Nincs hozzászólás

Szoftverfejlesztő

Nagyvállalati szoftvereszköz-menedzsmenttel foglalkozó, ezen a területen piacvezető cég budapesti irodájába szoftverfejlesztő munkatársat keres. A terület speciális és szerteágazó volta miatt olyan kollégát keresünk, aki nyitott a szoftverlicencelés speciális kihívásainak megismerésére, és képes ezeket kezelő informatikai megoldásokat létrehozni.

Feladat:

  • Szoftvereszköz-menedzsment rendszer specifikációja és fejlesztése
  • Microsoft SQL alapú integrációs fejlesztések
  • Fejlesztési dokumentáció készítése
  • Üzemeltetők támogatása

Elvárások:

  • Microsoft SQL szerver (TSQL) programozói tapasztalat az alábbi területeken:
    • riportok írása
    • funkciók és tárolt eljárások írása
    • adatbázis-struktúra tervezése, optimalizálása
    • indexoptimalizálás
  • Szakmai angol nyelvtudás
  • Képesség a csapatmunkára
  • Pontosság, precizitás

Előnyt jelent:

  • C# programnyelvben szerzett gyakorlat
  • Scripting nyelv ismerete
  • Nagyvállalti infrastruktúra elemek ismerete
  • Tesztelési tapasztalatok

Ajánlunk:

  • Versenyképes fizetést
  • Kellemes munkakörnyezetet
  • Jó csapatot
  • Rugalmasságot
  • Szakmai fejlődési lehetőséget

Az önéletrajzokat a job@ipr.hu címre várjuk.

Mondja el véleményét