SAM Tools and Services
2016. július 12. kedd
Nincs hozzászólás

Nagyvállalati szoftvereszköz-menedzsmenttel foglalkozó, ezen a területen piacvezető IPR-Insights cégcsoport budapesti irodájába junior szoftverlicencelési tanácsadót keres.

A junior tanácsadó feladata, hogy a cég elsődleges szolgáltatási területét képező szoftverlicencelési szakterületen tapasztalatot szerezve részt vegyen a projektcsapat munkájában.

Feladata megismerni, majd alkalmazni a szoftvergazdálkodás módszertanait, a szoftverlicencelés informatikai, jogi és számviteli jellegzetességeit, a nagy gyártói licenckonstrukciókat; tapasztalt tanácsadó felügyelete mellett tanácsot adni az ügyfelek számára szoftverlicencelési kérdésekben; szakmai és adminisztratív módon támogatni az ügyfelek szoftvergazdálkodási tevékenységét. A jelölt esetében előnyt jelent az informatikai tanácsadás és/vagy a szoftverlicencelés, szoftverértékesítés területén szerzett tapasztalat, esetleg projektmenedzsment tapasztalat.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás (tárgyalóképes)
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Precizitás
  • Rugalmasság
  • Kiegyensúlyozott személyiség
  • Képesség a szoros csapatmunkára és önálló munkavégzésre is

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás
  • Szoftverlicencelési ismeretek
  • IT tanácsadói tapasztalatok
  • Jogi háttér
  • Számviteli ismeretek
  • Folyamataudit és szabályzat készítési módszertanok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Ajánlunk:

  • Versenyképes fizetést
  • Kellemes munkakörnyezetet
  • Fejlődési lehetőséget
  • Jó csapatot
  • Rugalmasságot
  • Tanácsadói tapasztalatot és szaktudást egy speciális területen

Az önéletrajzokat a job@ipr.hu címre várjuk.