SAM Tools and Services

A szoftvereszköz-gazdálkodással foglalkozó, Magyarországon piacvezető és kockázati tőke bevonásával jelenleg külföldi terjeszkedés alatt álló IPR-Insights cégcsoport budapesti irodájába infrastruktúra tanácsadót keres.

A terület speciális és szerteágazó volta miatt elsősorban olyan kollégát keresünk, aki informatikai tapasztalatait felhasználva el tudja látni az ügyfeleinknél végzett projektjeink infrastruktúrához kapcsolódó feladatait, és emellett kész a szoftvergazdálkodás, mint önálló terület megismerésére és az abban való folyamatos fejlődésre.

Feladat:

  • Szoftvereszköz menedzsment rendszer telepítése, konfigurálása nagyvállalati környezetben
  • A rendszer üzemeltetésével kapcsolatos dokumentáció elkészítése, oktatások megtartása
  • Üzemeltetési kérdésekben támogatás nyújtása
  • Szoftverazonosítás támogatása
  • Külföldi leányvállalatok támogatása (angol nyelven), esetenként a helyszínen

ELVÁRÁSOK:

  • Informatikai felsőfokú végzettség
  • Szoftverek nagyvállalati környezetben való üzemeltetésében szerzett tapasztalat (különösen Microsoft platformon)
  • Microsoft Windows Server, IIS és Microsoft SQL Server telepítési és adminisztrációs tapasztalat
  • SQL nyelv használatában szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes, aktív írásbeli és szóbeli angol nyelvtudás
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Megfelelő íráskészség
  • Képesség a csapatmunkára

ELŐNYT JELENT:

  • Tanácsadói tapasztalatok
  • Rendszerfelügyeleti eszközök ismerete
  • Infrastruktúra- vagy alkalmazásbevezetési projektekben szerzett tapasztalatok
  • PowerShell ismerete
  • Linux / UNIX üzemeltetési tapasztalat
  • Szoftverlicencelési ismeretek
  • Nemzetközi projektekben szerzett tapasztalatok
  • Vonatkozó MCP vizsgák
  • B kategóriás jogosítvány

AJÁNLUNK:

  • Versenyképes fizetést
  • Kellemes munkakörnyezetet
  • Jó csapatot
  • Rugalmasságot
  • Tanácsadói tapasztalatot és szaktudást egy speciális területen

Az önéletrajzokat a job@ipr.hu címre várjuk.